واکنش فدراسیون تکواندو به مهاجرت کیمیا علیزاده ، به پدرش گفته برای تفریح به هلند می رود

به گزارش افق بسطام، رئیس فدراسیون تکواندو در مورد شایعات مهاجرت کیمیا علیزاده به اروپا واکنش نشان داد.

واکنش فدراسیون تکواندو به مهاجرت کیمیا علیزاده ، به پدرش گفته برای تفریح به هلند می رود

در سفر با تور هلند از کشور گلهای لاله دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو؛ سیدمحمد پولادگر ضمن ابراز بی اطلاعی از علت این تصمیم گفت: برخلاف برخی جوسازی ها و شایعات رسانه های بیگانه، کیمیاعلیزاده نه تنها به مربی خود حتی به پدرش هم هدف از این سفر را تفریح و استراحت عنوان نموده و جای شگفتی است که در شرایط حساس کنونی کشور، برخی رسانه های بیگانه با اهداف سیاسی به سفر این ملی پوش کشورمان پرداخته اند.

وی ادامه داد: طی این سال ها کمیته المپیک، وزارت ورزش و فدراسیون تکواندو نهایت سعی و کوشش خود را در حمایت از علیزاده انجام داده اند و افتخارآفرینان ورزش کشورهمیشه مورد حمایت همه جانبه مجموعه ورزش کشور بوده اند اما در عین حال بزرگترین و مهمترین حامی بانوی مدال آور تاریخ المپیک ایران، مردم فهیم و قدرشناس کشورمان بوده اند. اینکه از سوی برخی رسانه های بیگانه و فرصت طلب موضوعاتی از جمله بی توجهی و محدودیت و اینجور موارد در مورد ایشان مطرح می گردد، کذب محض، غیرمنصفانه و دور از واقعیت است.

پولادگر گفت: هیچکس نمی تواند حداقل در رابطه با خانم علیزاده مدعی گردد که به او بی مهری یا بی توجهی شده چون شرایط او در ایران بگونه ای است که بیش از اینکه مسئولین به او توجه نمایند مورد محبت و حمایت همیشگی مردم قراردارد حتی زمانی که به دلیل بیماری در بیمارستان بستری بود ازدحام اقشار مردم و مسئولین برای عیادت از او به حدی بود که مسئولین بیمارستان و سایر بیماران دچار مشکل شده بودند. هم صدا شدن برخی افراد با صدای بیگانه در کم توجهی به ایشان قبل از اینکه بی انصافی نسبت به مسئولین ورزش کشور باشد ظلم فاحش در حق مردم و نظام اسلامی است در مقابل این همه محبت و قدرشناسی چگونه میتوان مدعی بی توجهی شد.

رییس فدراسیون تکواندو اظهار کرد: علیزاده سه ماه پیش عضو تیم ترکیبی ما در مسابقات کسب سهمیه المپیک بود، تیمی که پیروز به کسب سهمیه شدند و قرار است در المپیک توکیو حضور داشته باشند. علاوه بر این هنوز در گروه بانوان در مسابقات کسب سهمیه قاره ای شرکت ننموده ایم و این رقابت ها فروردین ماه سال آینده در چین قرار است برگزار گردد، بنابراین لزومی ندارد ورزشکار با این شرایط به کشور دیگر برود.

پولادگر در خاتمه گفت: برای هر ملی پوش درمسیر قهرمانی میلیاردها تومان از بودجه بیت المال هزینه می گردد و وظیفه ماست که در تمامی لحظات چه در دوران آماده سازی و تمرینات و چه در هنگام مسابقات ملی پوشان خود را کاملا رصد نموده و شرایط روحی و جسمی آنها را پایش کنیم. برای مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون تکواندو همیشه آرامش روحی و روانی و سلامت جسم و جان ورزشکاران اهمیت ویژه ای داشته است.

ماجرای مهاجرت تکواندوکار ایران به هلند | علیزاده به المپیک می رسد؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 504

به "واکنش فدراسیون تکواندو به مهاجرت کیمیا علیزاده ، به پدرش گفته برای تفریح به هلند می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون تکواندو به مهاجرت کیمیا علیزاده ، به پدرش گفته برای تفریح به هلند می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید