گزارش تمرین تیم امید، پیشکسوت استقلال ناظر تمرین شاگردان استیلی

به گزارش افق بسطام، تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در حضور پیشکسوت باشگاه استقلال برگزار گشت.

گزارش تمرین تیم امید، پیشکسوت استقلال ناظر تمرین شاگردان استیلی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در دومین روز اردو از ساعت 16 امروز (سه شنبه) در زمین پژوهشگاه نفت آغاز شد.

ملی پوشان امید کشورمان در این تمرین زیر نظر کادر فنی جدید، ابتدا مشغول گرم کردن شدند و با کارهای استقامتی و هوازی، پاسکاری کوتاه و تمرینات متنوع کار با توپ، آماده تمرینات تاکتیکی شدند.

دروازه بان های حاضر در اردو زیر نظر رضا حاج اسبویی به صورت اختصاصی کار کردند که پرش های سرعتی با تلفیقی از کارهای استقامتی، تمرین دروازه بان ها بود.

رسانه ها استقبال چشمگیری از تمرین امیدها داشتند که البته با ناهماهنگی حراست فدراسیون فوتبال برای هماهنگی ورود رسانه ها به مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت، خبرنگاران بیش از 15 دقیقه معطل شدند. حراست مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت به آنها بیان نمود به دلیل عدم هماهنگی، این مجموعه را ترک کنند که در نهایت با پیگیری های مدیر رسانه ای تیم امید و حمید استیلی، مجوز ورود رسانه ها به تمرین امیدها صادر شد.

مرتضی محصص رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال و حسن روشن، پیشکسوت باشگاه استقلال در این تمرین حضور داشتند و از نزدیک تمرینات امیدها را نظاره کردند.

خبرنگاران مجوز 20 دقیقه حضور در این تمرین را داشتند و پس از انجام مصاحبه ها، محل تمرین تیم امید را ترک کردند.

به گزارش خبرنگاران، امیدهای کشورمان در این اردو روزهای جمعه و دوشنبه هفته آینده، به ترتیب به مصاف تیم شهر خودرو و تیم امید استرالیا خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 329

به "گزارش تمرین تیم امید، پیشکسوت استقلال ناظر تمرین شاگردان استیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین تیم امید، پیشکسوت استقلال ناظر تمرین شاگردان استیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید