ایده ساخت خانه های مینیاتوری با تم موشی در سوئد

به گزارش افق بسطام، گروهی ناشناس از هنرمندان سوئدی با نام Anonymouse ، دست به اقدامی جالب در خیابان مالمو در استکهلم سوئد زدند. ساخت خانه های مینیاتوری برای موش ها!

ایده ساخت خانه های مینیاتوری با تم موشی در سوئد

منظره ای زیبا و البته دوست داشتنی مملو از مغازه و کافه و رستوران در ابعاد کوچک، مخصوص موش ها ما را با دنیای ریزه میزه موجودات ریز جثه نزدیک تر می کند.

این گروه هنرمند به جزئی ترین مسائل از لحاظ بروشورهای دم در مغازه ها و حتی مقیاس گل ها و بوته های پنجره ها دقت کرده و با هنرمندی تمام این خانه های دوست داشتنی را ساخته اند. جاذبه های اروپا همواره حرفی برای گفتن دارند. این خانه های مینیاتوری باعث شده اند تا فکر خرید تور اروپا برای بیشتر خانواده های دارای فرزند بیشتر شود.

ایده ساخت خانه های مینیاتوری برای موش ها

یکی نفر از گروه هنرمندان ناشناس این سازه ها بیان کرده : تصور دنیایی که در آن موش ها موازی با ما زندگی می کنند، اما کمی دور از دید هستند، بسیار جالب است. همچنین ادامه داد: تمام عناصر این خانه ها از مواد بازیافتی که انسان ها دور می ریزند ساخته شده است، از جمله حلبی، کاغذ، چوب، لامپ، تمبرهای ایتالیایی، کلاه، کبریت، دکمه و سایر ضایعات غیر مصرفی برای انسان. ایده این بود که از چیزهایی استفاده کنیم که خود موش ها قادر به جمع کردن آن هستند.

جاذبه های گردشگری سوئد

در کنار جاذبه های برجسته سوئد از قبیل کانال گوتا، موزه واسا، منطقه قدیمی گاملا استن بازدید از خانه های مینیاتوری anonymouse قطعاً مجذوب کننده خواهد بود و حس کودکی و دوست داشتن حیوانات را در ما زنده خواهد کرد.

در بین سازه های مینیاتوری برای موش ها چه چیزهایی دیده می شود؟

داروخانه، دفتر پست برای ارسال نامه، پنیر فروشی، کافه، مغازه فروش آلات موسیقی، کلاب برای نوشیدنی، آرایشگاه، رستوران، کتابفروشی.

ساخت این خانه ها از کی آغاز شده است؟

از سال 2016 و همچنان در برخی از کشورها در حال ترویج است از جمله فرانسه.

تصاویری زیبا از خانه هایی با تم موشی در سوئد را ببینیم.

منبع: ژیوار
انتشار: 23 مرداد 1401 بروزرسانی: 23 مرداد 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1940

به "ایده ساخت خانه های مینیاتوری با تم موشی در سوئد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده ساخت خانه های مینیاتوری با تم موشی در سوئد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید