برنامه مجیدی برای بازی در بامداد چیست؟ خبرنگاران

به گزارش افق بسطام، استقلال باید به سرعت از آنچه در بازی با پیکان رقم خورد و منجر به از دست رفتن دو امتیاز مهم خانگی شد، خارج و وارد فضای بازی های بین المللی گردد.

برنامه مجیدی برای بازی در بامداد چیست؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا به اعتراض بعضی تیم ها به زمان برگزاری بازی، لزوم توجه بیشتر به این بازی ها را رجحان می بخشد. واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا به اعتراض ها صریح است و ساده: هیچ تیمی نباید به زمان برگزاری بازی ها اعتراض کند.

این بدان معناست که استقلال قطعاً با شرایط تازه ای در این عرصه روبرو خواهد شد و باید خود را مهیای بازی در بامداد کند. طبق برنامه ای که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شده، بعضی بازی های استقلال به وقت تهران رأس ساعت یک و30 دقیقه بامداد و به وقت محلی ساعت 12شب برگزار می گردد.

تصمیم کنفدراسیون فوتبال بدون در نظر دریافت شرایط برگزاری بازی های فوتبال در ایران لحاظ شده و کاملاً پیداست کمیته برگزاری رقابت های آسیایی تنها شرایط کشور میزبان را برای برگزاری این بازی ها لحاظ نموده اند. به این ترتیب باشگاه استقلال باید تمهیدات کافی و لازم را به جهت حضوری مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا در شرایط خاص کنونی اتخاذ کند و لااقل تمرینات را در زمان هایی برگزار کند که به ساعت برگزاری بازی ها نزدیک باشد.

این تصمیم در کنار انجام برنامه های بدنسازی میان مدت مرتبط می تواند بازیکنان استقلال را برای رویارویی بهتر در لیگ قهرمانان آسیا آماده تر کند. ضروری است کادر فنی آبی ها تذکراتی جدی درباره نحوه استراحت و خواب نیز به بازیکنان بدهد و مانع از شب بیداری های احتمالی گردد تا احیاناً خستگی عضلانی سد راه آنها نگردد.

آنچه بیش از همه برگزاری بازی در ساعات نامتعارفی که کنفدراسیون فوتبال آسیا لحاظ نموده را نگران نماینده جلوه می نماید، مصدومیت های احتمالی بازیکنان است که مربیان باید با تدابیری از وقوع آن جلوگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1392

به "برنامه مجیدی برای بازی در بامداد چیست؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مجیدی برای بازی در بامداد چیست؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید