از طریق این پنج ابزار به یک متخصص سئو تبدیل شوید

به گزارش افق بسطام، یک جوان خلاق ایرانی ابزار آنلاین آنالیز و تحلیل حرفه ای سئو سایت را راه اندازی کرد.

از طریق این پنج ابزار به یک متخصص سئو تبدیل شوید

بی تردید پیروزیت یک کسب و کار آنلاین و اینترنتی ارتباط مستقیمی با سئوی سایت دارد و اطلاع از شرایط سئوی سایت و کوشش برای بهبود آن باعث می گردد تا کسب و کار شما به وسیله موتورهای جستجو در دسترس کاربرانی که به دنبال محصول و خدمات شما هستند قرار گرفته و از رقبای حرفه ای خود پیشی بگیرد.

با توجه به مشکلاتی که کاربران و وب مسترهای ایرانی در دسترسی به مراجع خارجی داشته و همچنین قیمت بالای استفاده از ابزارهای ارائه شده در این سایت ها، کافه سه با بهره گیری از آخرین الگوریتم ها و استانداردهای سئو، ابزارهای حرفه ای برای آنالیز و تحلیل حرفه ای سئوی سایت شما طراحی نموده و با قیمتی کمتر از نمونه های خارجی در دسترس وب مسترها ، استارت آپ ها و دست اندرکاران خدمات اینترنتی قرار داده است.

ابزارهایی که در کافه سه برای آنالیز و تحلیل حرفه ای سایت در دسترس وب مستران عزیز قرار گرفته عبارتند از: واژه یاب، سایت سنج، لینک بانک، مراقب رنک و مراقب لینک.

مراحل کار در کافه سه خیلی ساده است: ابتدا در سایت ثبت نام کنید و یکی از پنل های حرفه ای وب مستران را با قیمتی بسیار کمتر از سایت های خارجی و البته با ریال خریداری کنید و به مدت شش ماه یا یکسال از هزاران مورد اطلاعات خاص و ویژه در مورد پارامترهای سئوی سایت خود و رقبا آگاه شوید.

برای تحلیل و بهبود سئوی سایت خود کافی است از این پنج ابزار بهره ببرید و به متخصص سئو تبدیل شوید.

ابزار واژه یاب: بهترین کلمات کلیدی متناسب با سایت خود را پیدا کنید.

کافیست یک کلمه کلیدی را برای آغاز به واژه یاب بدهید. صدها کلمه مرتبط به همراه متریک های مهم سئو در اختیار شما قرار داده خواهد شد. بهترین کلمات و ایده ها را در لیست شخصی ذخیره نموده و آغاز کنید!

ابزار سایت سنج : رقبا خود را زیر ذره بین ببرید

می توانید متریک های مهم سئو، بک لینک ها، لیست دامنه های اشاره کننده، لیست کلمات کلیدی پیروز رقبا خود را توسط ابزار سایت سنج مشاهده و تحلیل کنید و رقبای خود را بهتر بشناسید. بخش های ضعیف سئو را شناسایی نموده و با یاری مقالات آموزشی سئو برای حل آن ها کوشش کنید.

ابزار لینک بانک: بهترین بک لینک های ممکن را تهیه کنید

با استفاده از ابزار لینک بانکمی توان به بک لینک تمامی سایت ها و از جمله سایت خود و سایت های رقبا دسترسی داشت. بهترین بک لینک رقبای پیروز را پیدا نموده و سعی کنید شما هم همان بکلینک را برای خود ایجاد کنید.

ابزار مراقب رنک: رنک گوگل شما در موقعیت و دستگاه های متفاوت

توسط مراقب رنک می توان همواره در جریان صندلی دقیق سایت خود در گوگل بود. علاوه بر صندلی فعلی می توان تغییرات مثبت یا منفی در رنکینگ و همچنین حدود ورودی هر کلمه کلیدی را آنالیز کرد.

ابزار مراقب لینک: بک لینک های ایجاد یا خریداری شده را به حال خود رها نکنید.

ایجاد یا خرید بک لینک جزو اولین و مهم ترین بهینه سازی های سئو است اما نگهداری و حذف نشدن بک لینک ها به اندازه ایجاد آن ها مهم است. با استفاده از مراقب لینک، لیست بک لینک های خود را همواره و همه جا به همراه داشته باشید.

بی تردید تحلیل و آنالیز پارمترهای مختلف سایت، چراغ راه پیروزیت کسب و کار اینترنتی شما در دنیای تجارت اکترونیک خواهد شد و با کافه سه CafeSE.net امکان دسترسی وب مستران به هزاران نوع اطلاعات خاص و ارزشمند در مورد سایت خود و دیگران بسیار آسان شده است.

منبع: مجله شنبه
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 585

به "از طریق این پنج ابزار به یک متخصص سئو تبدیل شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از طریق این پنج ابزار به یک متخصص سئو تبدیل شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید