اخبار اقتصادی

موضع گیری خصمانه پمپئو علیه ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا امروز سه شنبه مدعی شد که کشورش تحریم های تازه ای را علیه ایران وضع می کند.

23 دی 1398

طرح تاسیس مناطق آزاد جدید انتخاباتی است ، اقتصاد کشور را با همین نام آبکش کردند ، در یک ساختمان از کیش 2 هزار شرکت ثبت کردند!

مدیرعامل خبرنگاران با اشاره به قاچاق 22 میلیارد دلاری در کشور گفت: عده ای با تغییر در صورت مسئله به دنبال گمراه کردن مردم در این مسئله هستند در صورتی این موضوع مسئله پیچیده ای نیست.

23 دی 1398

آمار بالای خودکشی در زندان های آلمان

دولت آلمان در پاسخ به درخواستی از طرف حزب چپ این کشور از افزایش آمار خودکشی در زندان های آلمان اطلاع داد.

22 دی 1398

سفر ایرانی ها به قزاقستان آسان می گردد

براساس سخنان سفیر قزاقستان در ایران، با امضای قرارداد تسهیلات ویزای قزاقستان در بهار سال 2020 با ایران، برای گردشگران ویزای گروهی بدون دعوتنامه صادر می گردد. این خبر پیرامون ویزای قزاقستان برای ایرانی ها هست.

21 دی 1398

توافق چین و پاکستان جهت همکاری در فرایند صلح افغانستان

خبرنگاران: رئیس جمهور چین در سفر به پاکستان بار دیگر بر تعهد این کشور مبنی بر مشارکت در فرایند صلح افغانستان با همکاری اسلام آباد تأکید کرد.

21 دی 1398

سفر به فضا چقدر آب می خورد؟

شاید زمانی سفر به فضا تنها به عنوان روشی منحصرا برای تحقیقات علمی یا راهکاری برای پیشرفت در عرصه علم تلقی می شد، اما چندی است کمپانی های متفاوتی سفر به فضا را نیز به فهرست سفرهای تفریحی اضافه کردند و برای تبدیل شدن به بهترین در این عرصه با یکدیگر...

20 دی 1398

ایران رژیم قراردادی جدید برای توسعه میادین نفتی خود به هند پیشنهاد کرد

خبرنگاران: ایران رژیم قراردادی جدیدی را برای توسعه میادین نفتی خود به هند پیشنهاد کرد که بر پایه سهم بری از فراوری قرار گرفته است و برخلاف رویه معمول ایران در این زمینه است.

16 دی 1398

اقتصاد آلمان جانسون را بر کوربین ترجیح می دهد

اتاق بازرگانی آلمان-انگلیس اعلام کرد که نخست وزیری مجدد جانسون را بر جرمی کوربین ترجیح می دهد.

13 دی 1398

داعش مسئولیت حمله تروریستی در لندن را برعهده گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، گروهک تروریستی- تکفیری داعش امروز شنبه در بیانیه ای اعلام نمود که مسئولیت حمله روز گذشته به گروهی از عابران در شهر لندن (لاندن بریج) را بر عهده می گیرد.

13 دی 1398

نهاوندیان: آثار سوء تحریم ها تنها محدود به یک کشور نیست

خبرنگاران: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: در حال حاضر مأموریت بزرگ پیش روی اتاق های بازرگانی مشترک بین جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا، آمادگی برای فصل نوین در مناسبات بین المللی اقتصادی است، آثار سوء تحریم ها تنها محدود به یک کشور نیست.

12 دی 1398

شرط اندونزی برای پیوستن مجدد به اوپک

وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی اظهار داشت: این کشور آماده است به اوپک بپیوندد به شرط این که ناچار نشود فراوری نفت خام خود را گاه به گاه محدود کند.

11 دی 1398

همه کمبودها از بیماری های کهنه تا حواشی مسکوت

روز ملی دامپزشکی فرا رسید و آسیب شناسی نقاط ضعف و کمبود بهترین راهکار برای ارتقاء و پیشرفت ساختار بهداشتی و قرنطینه ای در راستای داشتن تولیدی با کیفیت تر و سالم تر است چرا که زحمات و تلاش های دامپزشکان بر هیچ کسی پوشیده نیست اما گاهی برخی مسائل سبب می...

10 دی 1398

ایمیل مخرب برای سرقت حساب بانکی کاربران

به تازگی ایمیلی برای کاربران ارسال می شود و ادعای هک شدن حساب و برای بازیابی آن درخواست پول می کند، در حالی که این ایمیل توسط ربات ارسال شده تا پول کاربران را به سرقت ببرد و راه مقابله این است که کاربر آن را نادیده بگیرد.

8 دی 1398

برگزاری سمینار صنایع دستی ایران در بیست و دومین نمایشگاه صنایع دستی میلان

سمینار صنایع دستی ایران، با هدف معرفی ظرفیت های صنایع دستی ایرانی، جاذبه های گردشگری و مواریث فرهنگی ایران، روز سه شنبه 14 آذر (5 دسامبر) در میلان ایتالیا برگزار گردید.

2 دی 1398

رئیس جمهور چین به زودی به تهران سفر می نماید

خبرنگاران: معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه رئیس جمهور چین به زودی به تهران سفر می نماید، گفت: این سفر در اوایل سال میلادی و به منظور آنالیز فاینانس انجام می گردد.

2 دی 1398

قتل زن تنها به خاطر یک رسم عجیب مردانه

مردی خشمگین در اقدامی هولناک، زن تنها را به قتل رساند و جسد وی را در باغچه خانه اش دفن کرد. این مرد که به زودی در دادگاه کیفری یک تهران محاکمه خواهد شد، می گوید:، چون قربانی جنایت به وی فحاشی کرده، دست به چنین اقدامی زده است.

30 آذر 1398

سمینار آموزش تابلو خوانی بورس در دانشگاه یزد برگزار می گردد

سمینار آموزش تابلو خوانی بورس به منظور آشنایی با مبانی بورس در دانشگاه یزد برگزار می گردد.

25 آذر 1398

هرمزگان رتبه دوم سرمایه گذاری در طرح های صنعتی کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: هرمزگان جزء استان هایی است که در تولیدات صنعتی، تأمین زنجیره اصلی، لجستیک و بسیاری از شاخص ها از شرایط بسیار خوبی برخوردار است.

23 آذر 1398

دروازه ورود شبکه های مجازی به گردشگری کجاست؟

بازار گردشگری و خدمات تفریحی-مسافرتی در ایران به دلیل نبود راستا روشن برای ورود کارآفرینان حوزه فضای مجازی و کسب و کارهای الکترونیکی، فعلا از مزایای فعالیت فراگیر استارت آپ ها محروم است.

23 آذر 1398

ونزوئلا 2 دیپلمات از جمله کاردار آمریکا را اخراج کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا در پاسخ به اعمال دور جدیدی از تحریم های واشنگتن علیه کاراکاس، 2 تن از دیپلمات های بلندپایه آمریکا را به اتهام دسیسه چینی وتوطئه اخراج کرد.

19 آذر 1398
تعداد: (97)