بومی سازی سیستم های تغذیه و باتری های سایت های 5G با حمایت ایرانسل

به گزارش افق بسطام، مدیرعامل ایرانسل در بازدید از شرکت نیان الکترونیک و ملاقات با مدیرعامل این شرکت، از نمونه های درحال فراوری سیستم های تغذیه و باتری های مورد احتیاج سایت های نسل پنج تلفن همراه بازدید کرد.

بومی سازی سیستم های تغذیه و باتری های سایت های 5G با حمایت ایرانسل

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت حرفه ای از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این ملاقات که صبح چهارشنبه، 27 اسفند ماه 1399، در محل این شرکت واقع در شهرک صنعتی توس مشهد مقدس برگزار گردید، دکتر بیژن عباسی آرند، از نزدیک در جریان فرایند فعالیت بخش های مختلف این شرکت نهاده شد.

مدیرعامل ایرانسل در این بازدید، بر حمایت ایرانسل از فراوریکنندگان ایرانی و بومی سازی احتیاجهای فناورانه تأکید کرد و با اشاره به تحریم های ظالمانه علیه ایران، قطعات فراوری شده توسط فراوریکنندگان ایرانی را قابل رقابت با نمونه های خارجی دانست.

در این ملاقات، همچنین مهندس محمدعلی چمنیان، مدیرعامل شرکت نیان الکترونیک، ضمن خیر مقدم به مدیرعامل ایرانسل، گزارشی از پیشینه و فعالیت های جاری این شرکت ارائه و با دکتر بیژن عباسی آرند دربارۀ زمینه های همکاری مشترک، به بحث و گفتگو پرداخت.

شرکت نیان الکترونیک، با نیت تجاری سازی دانش در حوزه مهندسی الکترونیک، شاخه الکترونیک قدرت (Power Electronic)، طراحی و ساخت تجهیزات مبدل انرژی الکتریکی (Static Converters) پرکاربرد در صنایع زیربنایی کشور، در سال 1374 فعالیت خود را شروع نموده و از قدیمی ترین استارتاپ های رشد یافته ایرانی و از بزرگترین شرکت های دانش بنیان کشور به شمار می رود.

این شرکت، در زمینۀ طراحی و تولیـد مبـدل های الکترونیکی انرژی الکتریکی، از بزرگترین شرکت های فعال در کشور است که توانسته با تکیه بر توانمندی جوانان متخصص، بیشتر احتیاج کشور در زمینه منابع تغذیه سوئیچینگ مخابراتی را رفع کند.

ایرانسل که تا پیش از این در زمینۀ تامین سیستم های تغذیه مورد احتیاج برای توسعۀ زیرساخت های شبکه تلفن همراه با شرکت نیان الکترونیک همکاری های گسترده ای داشته و بخشی از تجهیزات را از این شرکت تأمین می نماید، همزمان با راه اندازی اولین سایت نسل پنج تلفن همراه ایران در ابتدای مرداد سال 1399، همکاری های گسترده تری را با این شرکت در دو حوزه سیستم های تغذیه و باتری های مورداحتیاج سایت های 5G شروع نموده و به همین دلیل، روز چهارشنبه مدیرعامل ایرانسل از پیشرفت های این شرکت و نمونه های درحال فراوری آن بازدید کرد.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1427

به "بومی سازی سیستم های تغذیه و باتری های سایت های 5G با حمایت ایرانسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بومی سازی سیستم های تغذیه و باتری های سایت های 5G با حمایت ایرانسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید