توانمندسازی مردم در حفظ سلامت

به گزارش افق بسطام، مدیر شبکه سلامت سیما گفت: استراتژی ما در شورای سیاست گذاری سلامت سازمان توانمندسازی مردم برای حفظ سلامت است.

توانمندسازی مردم در حفظ سلامت

به گزارش افق بسطام به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، جلسه شورای سیاست گذاری سلامت به ریاست محمدمهدی قاسمی مدیر شبکه سلامت سیما و با حضور نمایندگان تام الاختیار شبکه های سازمان در محل این شبکه برگزار گردید.

در این جلسه قاسمی گفت: استراتژی ما در شورای سیاست گذاری سلامت سازمان توانمندسازی مردم، خانواده ها و جامعه برای حفظ سلامت است و با این هدف شورا، اولویت های آموزشی در رسانه ملی را تبیین نموده و در اختیار شبکه ها قرار گرفته تا بر اساس دوازده اولویت پیش رو برنامه سازی صورت گیرد.

مدیر شبکه سلامت سیما با اشاره به برگزاری جلساتی با بیش از 30 نهاد و سازمان در جهت تعامل و رصد مباحث و اولویت های آموزشی سلامت محور بیان نمود: ماحصل این جلسات شناسایی و احصای موضوعاتی برای فرهنگ سازی بوده است.

وی اضافه نمود: ریاست محترم سازمان و معاون سیما به دلیل اهمیت موضوع سلامت انتظارات ویژه ای از این شورا دارند که این امر وظیفه اعضا را برای ایفای نقش این صندلی خطیر سنگین تر می نماید.

در ادامه اسدی دبیر شورا ضمن گزارشی پیرامون وضعیت برنامه های سلامت محور شبکه ها و اولویت های آموزشی و طرح توصیه هایی که برنامه سازان در شبکه ها باید سرلوحه اقدامات خود قرار دهند تأکید کرد: جلسات شورا به صورت منظم هر دو هفته یک بار برگزار می گردد و مصوبات برای اجرا در اختیار نمایندگان تام الاختیار شبکه قرار می گیرد.

همچنین در خاتمه نمایندگان شبکه ها نقطه نظرات و گزارشی از وضعیت برنامه های سلامت محور خود ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 233

به "توانمندسازی مردم در حفظ سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توانمندسازی مردم در حفظ سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید