رئیس باشگاه کیپ تاون:پاتوسی از امارات و کره جنوبی هم پیشنهاد دارد

به گزارش افق بسطام، جان کمیتس رئیس باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی آخرین شرایط آیاندا پاتوسی را تشریح کرد؛ بازیکن آفریقایی که به صورت قرضی از کیپ تاون در فولاد خوزستان بازی می کرد و ظاهرا قرار نیست بدون امضای قرارداد جدید به ایران بازگردد.

رئیس باشگاه کیپ تاون:پاتوسی از امارات و کره جنوبی هم پیشنهاد دارد

کمیتیس گفت: پاتوسی بازیکن ما است. ما با این بازیکن برای چند سال دیگر قرارداد داریم اما او قطعاً به خاورمیانه بازخواهد گشت. تقاضاهای زیادی برای پاتوسی وجود دارد. به خوبی از این بازیکن مراقبت می کنیم و او احتمالاً ظرف دو هفته آینده اینجا را ترک می نماید.

رئیس باشگاه کیپ تاون تاکید نمود: پاتوسی در حال حاضر در آفریقای جنوبی است و میخواهد با ما تمرین کند. او تست کرونا را انجام داده است؛ مثل هرکس دیگر. ما منتظر مجوز بازگشت به تمرینات هستیم.

کمیتس اظهار داشت: از سه کشور خواستار جذب پاتوسی هستند. ایران، امارات و کره جنوبی. منتظرم تا ببینم کدام پیشنهاد برای او جذابتر خواهد بود.

وی درباره دلایل انتقال قرضی پاتوسی به تیم های دیگر خارجی توضیح داد: پاتوسی از این شرایط خیلی خرسند است. همچنین ما هم توانایی رقابت برای پرداخت پول این بازیکن را نداریم. او پول مضحکی به دست می آورد که برایش خوب است.

رئیس باشگاه کیپ تاون با بیان اینکه سه سال دیگر از قرارداد پاتوسی با این باشگاه باقی مانده است، اظهار کرد: دوست داریم برای پاتوسی یک قرارداد دائمی انجام بدهیم ولی منتظر یک قرارداد درست و خوب می مانیم.

به گزارش افق بسطام، نشریه کیک آف که این تبادل نظر را با مالک باشگاه کیپ تاون انجام داده، اعلام نمود باشگاه فولاد خوزستان ایران امیدوار به جذب دائمی پاتوسی است.

با این حال با اظهارات رئیس باشگاه کیپ تاون بعید است پاتوسی بدون امضای قرارداد جدید برای بازی در فولاد خوزستان به ایران بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 904

به "رئیس باشگاه کیپ تاون:پاتوسی از امارات و کره جنوبی هم پیشنهاد دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس باشگاه کیپ تاون:پاتوسی از امارات و کره جنوبی هم پیشنهاد دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید