سلاح تازه چین، آمریکا را به دردسر می اندازد

به گزارش افق بسطام، مهر نوشت: طبق گزارشی نو چین می تواند با هوش مصنوعی از دخالت آمریکا در امور تایوان جلوگیری کند. همچنین احتمالا چین به رهبر جنگ افزارهای هوشمند جهان در آینده تبدیل شود.

سلاح تازه چین، آمریکا را به دردسر می اندازد

نشریه ساوت چاینا مورنینگ پست در گزارشی به نقل از کارشناسان چینی حوزه امور تایوان نوشته است: ارتش چین باید تمرین های مسدودسازی اطراف تایوان انجام دهد و از هوش مصنوعی برای جلوگیری از دخالت آمریکا استفاده کند.

نی یونگجی معاون مؤسسه شانگهای در مطالعات تایوان در این باره می گوید: ارتش باید تمرین های مسدودسازی اطراف جزیره انجام دهد و با کمک فناوری هوش مصنوعی از دخالت آمریکا و نیروهای استقلال طلب تایوان جلوگیری کند.

به گفته او ارتش چین ایده بازداری هوشمند را بررسی کرده است. یونگجی این اظهارات را در مقاله ای بیان کرده که به تازگی منتشر شده است.

این کارشناس معتقد است ارتش چین با استفاده از مهارت های خود در هوش مصنوعی، ابر رایانشی، داده های کلان، حملات و دفاع سایبری و همچنین تجهیزات بی سرنشین می تواند به رهبر جنگ افزارهای هوشمند جهان در آینده تبدیل شود.

ارتش چین از هوش مصنوعی برای شبیه سازی بازی های جنگی برای عملیات های تهاجمی علیه و همچنین شناسایی زیردریایی ها استفاده کرده است.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 دی 1401 بروزرسانی: 28 دی 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 2016

به "سلاح تازه چین، آمریکا را به دردسر می اندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلاح تازه چین، آمریکا را به دردسر می اندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید