طرح جامع گردشگری سمنان احتیاج به اختصاص اعتبارات استانی دارد

به گزارش افق بسطام، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، نهایی شدن طرح جامع گردشگری سمنان احتیاج به اختصاص اعتبارات استانی دارد.

طرح جامع گردشگری سمنان احتیاج به اختصاص اعتبارات استانی دارد

برای سفر با هزینه سفر به پوکت با هواپیما همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

تعلل 10 ساله طرح جامع گردشگری استان سمنان

مهدی جمال اظهار کرد: مشکل اجرایی نشدن این طرح نبود اعتبار و تخصیص نیافتن اعتبارات استانی است.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح به اختصاص سه میلیارد ریال اعتبار احتیاج دارد، اعلام نمود: این طرح از 10 سال گذشته تا کنون به نتیجه نرسیده است.

جمال خواهان تخصیص بودجه برای نهایی شدن این طرح جامع توسط پژوهشکده گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شد و تاکید نمود: طرح جامع گردشگری استان سمنان باید در اولویت کارگروه آموزش و پژوهش استان قرار گیرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با اشاره به برنامه های این اداره کل برای این سند استانی توضیح داد: این اداره کل در صدد تکمیل و نهایی کردن این طرح است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان نیز در این جلسه گفت: نتایج پژوهش ها در توسعه استان و حل مسائل مالی و اجتماعی و فرهنگی باید مشهود باشد.

فاطمه منصوری با تاکید بر ضرورت ملموس بودن کاربرد پژوهش ها در دستگاه های اجرایی، بر ارائه گزارش از دستگاه های بهره بردار در دوره های شش ماهه تا یکساله تاکید نمود.

منبع: همگردی
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1111

به "طرح جامع گردشگری سمنان احتیاج به اختصاص اعتبارات استانی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح جامع گردشگری سمنان احتیاج به اختصاص اعتبارات استانی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید