لحظه افتادن جنازه یک کرونایی از آمبولانس

به گزارش افق بسطام، تهران (پانا) -خودروی آمبولانس در هند در حال انتقال جسد یک بیمار کرونایی از بیمارستان بود که ناگهان جنازه به داخل خیابان سقوط کرد.

لحظه افتادن جنازه یک کرونایی از آمبولانس

به گزارش خبرنگاران، شیوع موج شدید کرونا در هند این روز ها به سرخط خبر ها تبدیل شده و تصاویر وحشتناکی از مرگ بیماران و سوزاندن اجساد آن ها در فضای مجازی دست به دست می گردد. اما به تازگی وقوع اتفاقی وحشتناک در مقابل یکی از بیمارستان های هند به سوژه رسانه ها تبدیل شده است. در این حادثه جسد یک بیمار مبتلا به کرونا که توسط آمبولانس در حال انتقال از بیمارستان بود ناگهان به داخل خیابان سقوط کرد. این اتفاق در مقابل بیمارستانی در منطقه ویدیشا در ایالت مادهیا پرادش رخ داد.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می گردد پس از آنکه خودروی آمبولانس از داخل بیمارستان خارج می گردد ناگهان جنازه به همراه برانکاردی که روی آن قرار داشت به زمین سقوط می نمایند. در این ویدئو صدای شاهدان عینی شنیده می گردد که با دیدن این صحنه فریاد کشیده و راننده را در جریان قرار می دهند.

خانواده متوفی اعلام کردند که دیدن این ویدئو در فضای مجازی آن ها را شوکه نموده است. بعضی از خانواده های هندوستانی نیز از مقامات محلی به دلیل تحویل ندادن اجساد عزیزانشان انتقاد کردند. مقامات محلی نیز در پاسخ به نقدها اعلام کردند که آن ها طبق آیین نامه های بهداشتی اقدام به سوزاندن اجساد مبتلایان به کرونا می نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1437

به "لحظه افتادن جنازه یک کرونایی از آمبولانس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه افتادن جنازه یک کرونایی از آمبولانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید