متقاضیان وام ودیعه مسکن پیامک بزنند

به گزارش افق بسطام، متقاضیان دریافت تسهیلات ودیعه مستأجران با ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار به سرشماره 300073640 منتظر دریافت پیامک ثبت نام باشند.

متقاضیان وام ودیعه مسکن پیامک بزنند

جهت دریافت خدمات نقشه ساخت الاچیق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی افق بسطام، بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی ثبت نام دریافت تسهیلات ودیعه رهن و اجاره مسکن فقط به وسیله پیامک بوده و متقاضیان باید کد ملی سرپرست خانوار را به وسیله تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است، به سرشماره 300073640 پیامک نمایند.

پس از سنجش شرایط متقاضی بر اساس سامانه های وزارت خانه های راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آن دسته از متقاضیانی که شرایط لازم برای دریافت این تسهیلات را داشته باشند، با دریافت پیامک، برای بارگذاری مدارک خود به سامانه اینترنتی ثبت نام به آدرس وب سایت tem.mrud.ir هدایت می شوند.

رقم وام ودیعه اجاره مسکن در تهران 50 میلیون تومان، سایر کلانشهر ها 30 میلیون تومان و سایر شهر ها 15 میلیون تومان است.

شرایط لازم برای دریافت تسهیلات

متقاضیان دریافت این تسهیلات لازم است شرایط مندرج در ماده 1 آئین نامه اجرایی قانون ساماندهی را داشته باشند که این شرایط عبارتند از:

داشتن فرم ج) سبز در سامانه وزارت راه و شهرسازی

نداشتن سابقه مالکیت از سال 1384 به بعد

متأهل یا سرپرست خانوار بودن

داشتن سابقه 5 سال سکونت در شهر مورد تقاضا

همچنین متقاضیان باید دارای اجاره نامه رسمی یا اجاره نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد رهگیری باشند.

گروه های مشمول دریافت تسهیلات

گروه های مشمول دریافت تسهیلات موضوع این مصوبه شامل:

کارگران و حقوق بگیران ثابت با اولویت ازدواج های جدید و خانواده های 5 نفره و بیشتر)

مشمولان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور

و زنان سرپرست خانوار

است که در این زمینه وثایق لازم برای اخذ وام متعاقباً به وسیله سامانه طرح اقدام ملی اعلام می گردد.

فرصت یک هفته ای برای ثبت نام / ‬شماره موبایل اعلامی باید به نام متقاضی باشد

جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و رفاه حال متقاضیان دریافت تسهیلات یاری ودیعه مسکن، ثبت نام از متقاضیان با استفاده از سامانه پیامکی انجام خواهد شد. بدین منظور متقاضیان واجد شرایط می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 4 مرداد با ارسال کد ملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی 300073640 به وسیله تلفن همراه شخصی خود، نسبت به ثبت نام اولیه دریافت این تسهیلات اقدام نمایند.

گفتنی است که مهلت ثبت نام در ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ 9 مرداد به اتمام خواهد رسید. لازم است شماره تلفن همراه متقاضی که به وسیله آن پیامک ارسال می گردد به نام فرد متقاضی باشد و متعاقباَ زمان تکمیل اطلاعات و پرداخت تسهیلات به وسیله سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرس www. Tem.mrud.ir اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 862

به "متقاضیان وام ودیعه مسکن پیامک بزنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان وام ودیعه مسکن پیامک بزنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید