کامیابی نیا تا نیم فصل نمی رسد؟

به گزارش افق بسطام، کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس مصدوم است و هنوز نمی تواند برای این تیم بازی کند. او این روز ها مشغول درمان کتف مصدوم خود است.

کامیابی نیا تا نیم فصل نمی رسد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کامیابی نیا مجبور شد خاتمه جراحی کند. خیلی ها اعتقاد دارند اگر او در ترکیب پرسپولیس حضور داشت قطعاً این تیم نتایج بهتری به دست می آورد و... آخرین خبر درباره وضعیت کمال این است که هر روز دو جلسه فیزیوتراپی می نماید و به گفته پزشکان پرسپولیس هم نهایتاً تا یک ماه دیگر می تواند برای پرسپولیس بازی کند. در یکی، دو روز گذشته، اما زمزمه هایی در اردوی سرخپوشان به گوش رسید مبنی بر اینکه محتمل است کمال کامیابی نیا تا خاتمه نیم فصل اول هم آماده بازی نگردد!

او یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان چند فصل اخیر پرسپولیس بوده است که غیبتش در فصل جاری مشهود بوده است. کامیابی نیا برخلاف محسن ربیع خواه یک هافبک دفاعی صرف نیست. با توجه به سابقه بازی کامیابی نیا در خط حمله، او نه تنها به عنوان هافبک دفاعی وظیفه تخریب، توپ ربایی و جمع کردن توپ های سرگردان را به خوبی انجام می دهد بلکه هنگام ضربات ایستگاهی و کرنر هم پیش کشیده و در فاز تهاجمی شرکت می نماید. کمال بار ها روی این ویژگی خودش برای پرسپولیس گل زده و گل های حساسی هم زده است. در غیاب کامیابی نیا، سرمربی آرژانتینی روی احمد نوراللهی و محسن ربیع خواه به عنوان هافبک دفاعی حساب باز نموده است. البته دکتر حقیقت و پزشکان پرسپولیس معتقدند کمال کامیابی نیا از اواخر آبان ماه آینده مهیای بازی در ترکیب پرسپولیس می گردد، اما گفته می گردد او نمی خواهد ریسک کند.

منبع: خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 370

به "کامیابی نیا تا نیم فصل نمی رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامیابی نیا تا نیم فصل نمی رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید