ادامه محدودیت ها در 10 شهر خوزستان ، اعلام ساعت کاری ادارات 3 شهر

به گزارش افق بسطام، خبرنگاران/خوزستان معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان از ادامه اجرای مصوبه قبلی اعمال محدودیت در 10 شهر خوزستان در این هفته اطلاع داد.

ادامه محدودیت ها در 10 شهر خوزستان ، اعلام ساعت کاری ادارات 3 شهر

ولی اله حیاتی در حاشیه نشست ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز (24 آبان ماه) در استانداری خوزستان برگزار گردید، اظهار کرد: تمام محدودیت هایی که برای 10 شهر قرمز خوزستان از نظر شرایط کرونا مصوب شده بود تا خاتمه هفته جاری پا برجا است.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه نمود: بنا بر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا از روز شنبه هفته آینده محدودیت کرونایی جدید در شهرهای قرمز خوزستان و همه کشور اعمال می گردد که این محدودیت ها اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: از مردم می خواهیم بیماری را جدی بگیرند و رعایت دستورالعمل های بهداشتی را فراموش ننمایند. در این شرایط با رعایت این نکات می توانیم با کمترین آسیب از این شرایط عبور کنیم.

وی اعلام کرد: همچنان مصوبه قبلی اعمال محدودیت در 10 شهر خوزستان ادامه دارد و مدارس در این شهرها تا خاتمه هفته به صورت غیرحضوری فعالیت می نمایند. ساعت فعالیت ادارات در اهواز، مسجدسلیمان و کارون نیز تا خاتمه هفته جاری از ساعت 8 تا 13:30 خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1137

به "ادامه محدودیت ها در 10 شهر خوزستان ، اعلام ساعت کاری ادارات 3 شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه محدودیت ها در 10 شهر خوزستان ، اعلام ساعت کاری ادارات 3 شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید