خبرنگاران اطلاعیه خانه سینما و تبعیت از دستوالعمل های ستاد ملی کرونا

به گزارش افق بسطام، تهران- خبرنگاران- خانه سینما با انتشار اعلامیه ای، با هدف حفظ سلامتی اعضای این نهاد، از تهیه کنندگان همه پروژه های تصویری، خواستار اقدامات پیشگیرانه اعم از رعایت اصول بهداشتی تا توقف کار شد.

خبرنگاران اطلاعیه خانه سینما و تبعیت از دستوالعمل های ستاد ملی کرونا

جهت دریافت خدمات در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش روابط عمومی خانه سینما، در این اطلاعیه آمده است: بحران کرونا و شیوع این بیماری ابعاد مالی ، اجتماعی و روانی وسیعی یافته است. خانه سینما بر این باور است که اهل فرهنگ و هنر باید همه کوشش خود را برای کاهش اثرات این بیماری به کار بندد.

اعلامیه خانه سینما با هدف حفظ سلامتی اعضای خانه سینما، از تهیه کنندگان همه پروژه های تصویری، خواستار اقدامات پیشگیرانه اعم از رعایت اصول بهداشتی تا توقف کار است و در پی آن کار گروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما با مشارکت صنوف ذیربط برای اقدامات بعدی تشکیل شد.

در پی آخرین اطلاعیه کارگروه مدیریت بحران کرونا خانه سینما و بروز شبهاتی حقوقی ضمن سپاس از کوشش شبانه روزی همکاران و تاکید بر توقف پروژه ها لازم می دانیم مورد زیر را مورد تاکید قرار دهیم.

خانه سینما خود را موظف به حمایت های حداکثری در قبال هر یک از اعضا که در معرض این بیماری قرار دارند می داند، اما اعلام می نماید تبعیت از دستوالعمل های ستاد ملی کرونا ملاک عمل خواهد بود و هر گونه اقدامی که مسئولیت حقوقی داشته باشد فقط به وسیله مصوبات هیات مدیره خانه سینما قابلیت پیگیری خواهد داشت.

آرزومندیم با همدلی، همراهی و صمیمیت با عبور از این بحران برای حل مسائل پسا کرونا در عرصه فرهنگ، هنر و سینما راهکارهای مناسب را طراحی و اجرا کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 632

به "خبرنگاران اطلاعیه خانه سینما و تبعیت از دستوالعمل های ستاد ملی کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اطلاعیه خانه سینما و تبعیت از دستوالعمل های ستاد ملی کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید