دومین مرحله عرضه خودرو با سامانه یکپارچه چه زمانی است؟

به گزارش افق بسطام، به گزارش خبرنگاران، وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از 90 درصد مخاطبان از واگذاری خودرو از طریق سامانه یکپارچه استقبال کرده اند.

دومین مرحله عرضه خودرو با سامانه یکپارچه چه زمانی است؟

به نقل از جماران، در پی استقبال از عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و رضایت بیش از 90 درصدی مخاطبان از این شیوه واگذاری، فرایند واگذاری خودرو همزمان با افزایش نرخ تولید خودروهای کامل، تداوم خواهد یافت و دور بعدی تخصیص نیز در تیر انجام می شود.

بر اساس اعلام این وزارتخانه، در خصوص طرح های فروشی که در اولین دوره از قرعه کشی خارج شده اند، به زودی اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

منوچهر منطقی معاون صنایع حمل ونقل وزارت صمت گفته است: در پی افزایش تولید خودروهای کامل در خودروسازان داخلی و افزایش عرضه خودرو در سال 1401 به میزان بیشتر از 200 درصد در سال 1400 و در پی مباحث مرتبط با اعلام اسامی برندگان نخستین مرحله تخصیص خودرو از طریق سامانه یک پارچه تخصیص خودرو، به دستور وزیر صمت مقرر شد به همه منتخبان اصلی و ذخیره که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است، خودرو تخصیص داده شود.

به گفته او، در خصوص واگذاری خودرو به منتخبان فهرست ذخیره (رزرو) پس از اتمام مهلت ثبت نام منتخبان اصلی در روز 25 خرداد، اطلاع رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1913

به "دومین مرحله عرضه خودرو با سامانه یکپارچه چه زمانی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین مرحله عرضه خودرو با سامانه یکپارچه چه زمانی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید