شرایط دفاع از سرانجام نامه در دانشگاه تهران با توجه به تعطیلات

به گزارش افق بسطام، رئیس دانشگاه تهران گفت: با وجود شرایط فعلی امکان برگزاری جلسه دفاع انتها نامه به صورت حضوری و با رعایت شرایطی وجود دارد.

شرایط دفاع از سرانجام نامه در دانشگاه تهران با توجه به تعطیلات

محمود نیلی محمود آبادی رئیس دانشگاه تهران در گفت وگو با ، درباره آموزش های مجازی دانشگاه تهران با توجه به شیوع کرونا اعلام کرد: در دانشگاه تهران خیلی از دروس را به شیوه الکترونیکی ارائه کردیم و و امیدواریم این شیوه را باز هم ادامه دهیم؛ در شرایط فعلی مسئله فقط دروس عملی است که باید برای آن ها فکری بکنیم.

رئیس دانشگاه تهران در ادامه در واکنش به این موضوع که در فضای مجازی مسائلی درباره حذف ترم تحصیلی مطرح شده است گفت: دانشجویان مطمئن باشند که ترم تحصیلی حذف نخواهد شد. در دانشگاه تهران حدود 70 تا 80 درصد دروس به صورت مجازی ارائه شده است.

بیشتر بخوانید: ترم تحصیلی در چه صورتی بدون سنوات حذف می گردد؟

نیلی محمود آبادی گفت: برای تعطیلات بعد از 20 فروردین برنامه ریزی خواهیم کرد؛ کسانی که بخواهند از انتها نامه خود دفاع نمایند با رعایت تمهیدات و اصول می توانند از انتها نامه خود دفاع نمایند. دانشجویان با رعایت مسائل لازم حتی می توانند جلسه دفاع انتها نامه خود را به صورت حضوری نیز برگزار نمایند.

نیلی محمود آبادی در ادامه توضیح داد: با وجود تعطیلی دانشگاه امکان برگزاری جلسه دفاع انتها نامه به صورت حضوری وجود دارد، ولی در مواد استثناء این افراد باید درخواست خود را به دانشگاه بدهند.

گفتنی است به دلیل شیوع کرونا در کشور تمامی دانشگاه ها از هفته اول اسفند ماه تعطیل شده اند و این تعطیلی بر اساس آخرین تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت بهداشت تا 20 فروردین ادامه دارد. بیشتر دانشگاه های کشور برای جلوگیری از ایجاد وقفه در ارائه دروس به آموزش مجازی روی آورده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 752

به "شرایط دفاع از سرانجام نامه در دانشگاه تهران با توجه به تعطیلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط دفاع از سرانجام نامه در دانشگاه تهران با توجه به تعطیلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید