مخالفت با تعویق کنکور، نظر شخص رئیس جمهور بوده است

به گزارش افق بسطام، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مخالفت با تعویق کنکور با فشار و نظر شخص رئیس جمهوربوده است و این رفتار لجبازی در قبال سلامت داوطلبان است.

مخالفت با تعویق کنکور، نظر شخص رئیس جمهور بوده است

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در صفحه اینستاگرام با اشاره به اظهارات متناقض وزرای علوم و بهداشت درباره برگزاری کنکور، نوشت: معتقدم مخالف با تعویق کنکور با فشار شخص رئیس جمهور بوده و دولت در این زمینه قطعا سیاسی کاری کرده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت نباید مسئله ای را به مسائل جامعه اضافه می کرد، اضافه کرد: با توجه به وجود یک میلیون و 400 هزار داوطلب در کنکور سراسری، در حال حاضر دغدغه داوطلبان به همراه خانواده آن ها که طیف وسیعی از مردم جامعه هستند، چگونگی برگزاری کنکور است که دولت در این زمینه یک آشفتگی برای اذهان عمومی به وجود آورد.

تغییر نظر وزرا در حضور رئیس جمهور هیچ معنایی جز لجبازی با ملت ایران ندارد

وی ادامه داد: نظر وزرای علوم و بهداشت در روز 20 مردادماه در نشستی که با برخی نمایندگان داشتند، تعویق یک ماهه برای فراهم شدن زیرساخت ها و پروتکل های سختگیرانه بود؛ حتی وزیر علوم نیز تعویق یک ماهه کنکور را صراحتا اعلام می کند؛ لذا تغییر نظر وزرا در حضور رئیس جمهور هیچ معنایی جز لجبازی با ملت ایران ندارد.

نادری اضافه کرد: این لجبازی در درجه نخست، بازی با سلامت داوطلبان و مردم است و در درجه دوم لجبازی با مجلسی بود که هم صدا با مردم، بخش مهمی از آن، موافق تعویق کنکور بودند. قطعا اگر قرار باشد کنکور در تاریخ و موعد قبلی برگزار شود، پروتکل های مد نظر وزارت بهداشت اجرا نخواهد شد و دولت نشان داد هیچ توجهی به افکار عمومی ندارد

وی شرح داد: توصیه ما به این رئیس جمهور این است که این لجبازی ها را کنار بگذارد چرا که این رفتار ها به صلاح خود رئیس جمهور، مردم و کشور نیست.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یادآور شد: قطعا اگر قرار باشد کنکور در تاریخ و موعد قبلی برگزار شود، پروتکل های مد نظر وزارت بهداشت اجرا نخواهد شد و دولت نشان داد هیچ توجهی به افکار عمومی ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 988

به "مخالفت با تعویق کنکور، نظر شخص رئیس جمهور بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت با تعویق کنکور، نظر شخص رئیس جمهور بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید