خبرنگاران بعیدی نژاد خواستار مشارکت رسانه های انگلیس علیه تحریم های ضد ایرانی شد

به گزارش افق بسطام، لندن - خبرنگاران - سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن با اشاره به شیوع ویروس کرونا که تا به امروز جان بیشتر 8 هزار نفر در سراسر جهان را گرفته خواستار مشارکت رسانه های انگلیس علیه تحریم های ضد ایرانی آمریکا شد.

خبرنگاران بعیدی نژاد خواستار مشارکت رسانه های انگلیس علیه تحریم های ضد ایرانی شد

حمید بعیدی نژاد روز چهارشنبه با انتشار پیامی در توییتر نوشت: به دلیل عدم امکان برگزاری جلسه با رسانه های انگلیس به دلیل کرونا، طی نامه ای از آنها درخواست شد که بنابر وظیفه انسانی، ضمن افزایش آگاهی جهانیان پیرامون آثار ضدبشری تحریم های آمریکا در محدود کردن منابع پزشکی ومالی/مالی ایران برای مقابله با کرونا، خواستار لغو این تحریم ها گردند.

سفیر ایران در لندن در مقاطع مختلف سال نشست هایی را با رسانه های انگلیس برگزار کرده تا در رابطه با تحولات روابط دو جانبه و مسائل بین المللی بحث و تبادل نظر کند.

از توییت بعیدی نژاد می توان اینگونه برداشت کرد که او در خصوص تحریم های جدید آمریکا علیه کشورمان قصد برگزاری نشست با رسانه های این کشور را داشته که به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد.

وزارت تجارت آمریکا همزمان با گسترش شیوع کرونا در جهان و ایران 24 فرد حقیقی و حقوقی از جمله مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران را به بهانه آنچه همکاری در فعالیت هسته ای ایران و پاکستان خوانده است، در فهرست اشخاص تحریم شده قرار داد.

دفتر صنعت و امنیت وزارت تجارت آمریکا روز سه شنبه گفت که 6 شخص حقیقی و 18 شرکت را برای فعال کردن یا کمک به برنامه هسته ای ایران، برنامه های هسته ای و موشکی غیر پادمانی پاکستان و تلاش های نوسازی ارتش روسیه به فهرست اشخاص تحریمی اضافه خواهند شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 715

به "خبرنگاران بعیدی نژاد خواستار مشارکت رسانه های انگلیس علیه تحریم های ضد ایرانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بعیدی نژاد خواستار مشارکت رسانه های انگلیس علیه تحریم های ضد ایرانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید